sprawdź nasz żłobek

strona główna / o przedszkolu

o przedszkolu

Przedszkole "U Cioci Kloci"

Celem naszego przedszkola jest jak najlepsze przygotowanie młodego człowieka do pójścia w świat, a w szczególności do szkoły. Ramy działania przedszkola, wyznacza Podstawa Programowa MEN. Na tle innych placówek wyróżniamy się tym, że program ten realizujemy w sposób twórczy , wzbogacony rozbudowanym blokiem zajęć artystycznych.

Naszym celem nie jest kształcenie profesjonalnych artystów lecz ciekawa i wesoła edukacja, mająca na celu odkrywanie predyspozycji twórczych, które tkwią w każdym z naszych dzieci.

Zajęcia organizujemy tak aby każdy maluch czuł się na nich dobrze, bawił się, tworzył i jednocześnie uczył.
Maluchy codziennie przez kilka godzin będą miały styczność z lektorką języka angielskiego. Ważnym elementem zajęć językowych są zabawy ruchowe, oglądanie filmów, śpiewanie piosenek w języku angielskim czy wspólne wykonywanie prac plastycznych. Dzieci będą miały styczność z językiem również podczas codziennych czynności takich jak mycie rączek, wyjście do ogrodu czy wspólne posiłki, co pozwoli na przyswojenie nowego słownictwa w sposób naturalny.

 Na tle innych placówek wyróżniamy się nowoczesnym i wybudowanym na potrzeby przedszkola budynkiem. W otoczeniu świerków, kwiecistych klombów i innych osobliwości zieleni dzieci będą miały okazję spędzać czas na kreatywnej zabawie.
Dysponujemy dobrze wyposażonym placem zabaw, który znajduje się na terenie przedszkola i ogród w którym dzieci będą miały wyznaczoną przestrzeń do tworzenia swojego warzywniaka.

 

 

tutaj nas znajdziesz

polityka prywatności